Zapraszamy do pozostawienia opinii

 • Edyta i Wojtek
  28 czerwca 2016 at 07:27

  Niedługo będzie tam wesele nie mogę sie doczekać!!

 • michal
  1 czerwca 2016 at 18:00

  poprostu super

 • M&W
  19 listopada 2015 at 12:01

  Dziękujemy za wspaniałe wesele w Sevilli. Wszystkim życzę takiej profesjonalnej obsługi! Wszystko zostało przygotowane zgodnie z naszym życzeniem i nic nie stanowiło problemów. Korzystaliśmy też z pokojów gościnnych, nasi goście wstali wyspani i zadowoleni 🙂 Jedzenia w Sevilli nie trzeba już nikomu chwalić, zawsze jest smacznie. Obsługa dba o salę i gości od wieczora do rana, jest czysto, schludnie i bezstresowo. Warto zapoznać się też z dekoracjami jakie oferuje sala, świeczniki czy ledowe podświetlenie robią wrażenie! Naprawdę polecam każdemu organizację przyjęcia w tym miejscu 🙂

 • Ania i Kuba
  29 września 2015 at 22:01

  Sala cudowna, obsługa Sala cudowna, obsługa niesamowita, a jedzonko… uuuummm pycha. Nasz zespół określił tą sale pod względem akustyki jako jedną z najlepszych sal weselnych. Właściciel od samego początku dbał by wszystko było tak jak sobie wymarzyliśmy za co jesteśmy niesamowicie wdzięczni bo dało nam to poczucie komfortu. Goście byli tak zachwyceni salą, że prawie wszyscy zaszczycili nas swoją obecnością na poprawinach.
  Gorąco polecamy dom weselny Sevilla wszystkim narzeczonym, którzy szukają miejsca z pysznym jedzeniem, bardzo dobrą organizacją i przyjazną atmosferą na swoje wesele.
  niesamowita, a jedzonko… uuuummm pycha. Nasz zespół określił tą sale pod względem akustyki jako jedną z najlepszych sal weselnych. Właściciel od samego początku dbał by wszystko było tak jak sobie wymarzyliśmy za co jesteśmy niesamowicie wdzięczni bo dało nam to poczucie komfortu. Goście byli tak zachwyceni salą, że prawie wszyscy zaszczycili nas swoją obecnością na poprawinach.
  Gorąco polecamy dom weselny Sevilla wszystkim narzeczonym, którzy szukają miejsca z pysznym jedzeniem, bardzo dobrą organizacją i przyjazną atmosferą na swoje wesele.

 • Anna
  13 lipca 2015 at 10:14

  Od Rodziców.
  27.06.2015 odbyło się wesele naszych dzieci Sylwii i Łukasza. Lepiej być nie mogło! Przy naszym ustawieniu gości na 194 osoby dużo miejsca przy stołach, wokół oraz swobodne tańce na parkiecie. Sala bardzo ładna. Akustyka bardzo dobra. Grający na weselu zespół Takt oraz na poprawinach zespół Reflex wypadły według gości bardzo dobrze. Obsługa jak najbardziej na plus: miła i pomocna, a jedzenie przepyszne. Właściciel niezwykłe miły i doradził we wszystkim, także zero stresu. Wszystko było przygotowane na 100%, łącznie z wystrojem sali i dywanem przed wejściem. Żadnych niedomówień i rozczarować przy rozliczaniu się. Klimatyzacja dyskretna i bardzo wydajna, nie wieje po plecach za stołami. Gorąco polecamy i pozdrawiamy! Rodzina Sokołów i Zaczków.

 • Pani Mama
  26 maja 2015 at 18:34

  Wszystko na najwyższym poziomie Polecam w 100% Super super super

 • Arletta
  13 sierpnia 2014 at 08:29

  🙂 Byłam tam na weselu. Było świetnie co za klasa, szyk, obsługa! Zakochałam się w tym miejscu!

 • Kasieńka
  8 sierpnia 2014 at 12:45

  Piękne wesele. Jestem taka zadowolona,że zdecydowałam się to tu wszystko zorganizować. Obsługa jest bardzo profesjonalna więc nie musiałam się o nic martwić. Sala duża i super wystrojona. Lepiej trafić nie mogłam. Godne polecenia.

 • Iza&Sebastian
  16 lipca 2014 at 18:10

  Bardzo dziękujemy za udana imprezę weselna. Goście byli bardzo zadowoleni. Sala bardzo ładna, jedzenie pyszne, obsługa perfekcyjna.Polecamy lokal, właściciela, który stanął na wysokości zadania i dajemy najwyższe note.

 • Anika
  15 lipca 2014 at 07:38

  Niezapomniane przyjęcie weselne. Cały czas czułam się wyjątkowo. Obsługa i przygotowane dania na najwyższym poziomie.

 • Maciek
  8 maja 2014 at 10:22

  Świetna atmosfera, elegancki budynek. Kuchnia mistrzowska.

 • Krzysiek
  26 stycznia 2014 at 22:08

  Bawiłem się u Was. Było ekstra. Zapraszam do siebie na stronę http://www.geodetagarwolin.cba.pl

 • Magda i Tomek
  3 kwietnia 2013 at 20:19

  Przestronne wnętrza sali weselnej sprzyjają dobrej zabawie. Wygląd i wyposażenie jest eleganckie, stonowane kolory i nowoczesne wnętrze nadają klimatu. Kuchnia super wyposażona właściciel dba o wszystko. Wesele w tym miejscu to bajeczne przeżycie. Akustyka tej sali jest super, na drewnianym parkiecie z drzewa egzotycznego nogi same tańczą. Polecamy. Magda i Tomek

Podziel się swoją opinią

Guestbook.jpg